понеділок, 24 травня 2010 р.

Привіт сьогодні ще одна листівка для завдання на блозі Все о скрапбукинге в Украине . Схоже, я починаю набирати до цього смаку, ще дуже б хотілося зробити сторінку, та не знаю, чи встигну до кінця травня, в мене на сторінку зазвичай більше часу іде.

нарешті використала штампи від Penny Black, teddy&company, давно вони вже в мене лежать... а ще в мене на різних наборах штампиків назбиралось чимало різних метеликів, так і хочеться зробити сторінку з "морем" метеликів, різних форм і розмірів... 

9 коментарів:

 1. Какие классные круглые открыточки!И резак такой интересный,с его помощью еще что-то можно сделать?

  ВідповістиВидалити
 2. Какой чудесный ёж! И круг до боли знакомый :)
  Прям настроение поднимает:)

  ВідповістиВидалити
 3. спасибо, девочки!
  Наташ, я пока его только по назначению применяю - кружочки режу, но можно все исходящее от круга - месяц, углы округлять, рамки с вырезанными углами, может еще что-то, по ходу работы выясним :-)

  ВідповістиВидалити
 4. Дуже гарна листівочка. А прошите коло на машинці - вищий пілотаж. Я одного разу пробувала - і все зіпсувала. Напевне треба олівцем малювати і по колу так прошивати.
  Чекаємо на метеликів :).

  ВідповістиВидалити
 5. ёжик прелесть,открыточка красивая.

  ВідповістиВидалити
 6. Таня, дякую. це коло - перше, яке я строчила на машинці, і це якраз був чорновик, щоб потренуватись і не зіпсувати те, яке мені треба було прошити. ну а потім вирішила, що і це непогано вийшло і використала його тут...

  ВідповістиВидалити
 7. Хорошенький ежик, но к заданию АртУголка не подходит, видимо случайно добавили ))

  ВідповістиВидалити
 8. да нет, конечно не подходит, я там просто дважды кликнула случайно, писала вам в комментариях об этом

  ВідповістиВидалити