четвер, 6 грудня 2012 р.

Joyeux Noël - новорічні листівки

В блозі "Завдання для душі" новий скетч для листівок, такий сніжно-зимовий, дісний до 25грудня - ну просто створений для новорічних привітань ! (хоча, звісно, тематика може бути будь-яка))))

мене він надихнув аж на дві листiвочки))))  одна в теплій рожево-золотій гаммі, інша в холодно-морозній, але обидві гарно яскряться-переливаються, шкода, що на фото то не видно)))

Un nouveau challenge-sketch  a commencé dans le blog ukrainien "Concours pour le plaisir" et tant que membre de l'équipe créative j'ai fait deux cartes pour l'illustrer. дерево-чипборд заембошений пудрою Silver Snow від Artemio, еффект суперовий!

l'arbre est embossé avec de la poudre Silver Snow Artemio, son effet givré est fabuleux!


а ось і сам красунчик)))) 
et voilà le sketch:


а ще хочу в цьому подякувати Анєс і Scrapeko за чудовий приз, який я в них виграла. Взагалі-то призом був сертифікат на покупку в магазині, і я, як завжди в таких випадках, вагалась, чи то краще вибрати інструмент (щоб щось від призу зосталось) чи розхідні матеріали... Цього разу розділила пополам)))) взяла дирокол "на згадку", давно, до речі, такого хотіла, а ще чорного чорнила і білий кардсток - як найбільш нейтральні і завжди потрібні, і щось для ДД, щоб актуальненько)))) до речі, чипбордики дуууже сподобались, така тонка робота, маленькі і акуратні, те, що треба для мініків! а ви чому надаєте перевагу в таких випадках - інструментам чи новинкам?

je voudrais aussi profiter de ce post pour remercier Agnès et le magasin Scrapeko pour ce magnifique cadeau que j'ai gagné grâce au challenge organisé sur leur blog. Le prix c'était un bon d'achat et, comme toujours dans des cas pareils, j'ai hésité entre les instruments (parce que j'ai toujours envie que le cadeau "reste") et les consommables... Finalement j'ai tranché moitié/moitié, optant pour la perforatrice (dont je rêvais depuis un moment), le cardstock blanc et l'encre noire qui sont passe-partout et un petit déco pour mon December Daily que je suis en train de faire. D'ailleurs, j'ai adoré ces petites déco en bois de Toga - quelle finesse de découpe, j'ai hâte de les utiliser! Merci encore, Agnès!!!


На сьогодні все, завтра буде наступний етап проекту новорічного декору (поганий з мене "планувальник" - відмінила заплановані пости, щоб було не більше одного посту в день)))) Це ж просто формальність-натхнення, всі і так знають про всі етапи і робимо кожна в своєму темпі))))

12 коментарів:

 1. Танюшка,листівки мега чудові:))! Такі святково-чарівні та ніжні:)!

  ВідповістиВидалити
 2. дякую, Ліля! так приємно... тим більше, що в житті вони ще кращі)))

  ВідповістиВидалити
 3. Ух які класні, такі морозяні, краса!

  ВідповістиВидалити
 4. Танюшка, вони в тебе просто фантастичні!!!! ну от якось так аж заворожують....є в них та магія і таємничість свята ))) клас!!!
  а за подарунок я б навіть незнаю що вибрала ))) напевно більше новинок...хоча залежно яка б то була сума ))
  а взагалі то я до тебе за рецептом тарту вже вкотре захожу ))) і ніяк не перепишу, краще до тебе зайти ))) буду вітати чоловіка з днем Армії сьогодні)))

  ВідповістиВидалити
 5. дякую дівчата!
  о,точно, сьогодні ж день укр арміï)))) а я з Миколаєм зовсім забула)))) треба буде папі подзвонити)))) Ксюш, дякую, що нагадала! і смачненького вам тарта :-)

  ВідповістиВидалити
 6. Ти б ще морквяного навчила робити :) Бо я моркви натерла цілу торбу :) Листівки суперові, роги такі чарівні у того красеня, ну дерево - люблю я такі силуети дерев, медальона маю з деревом розлогим - дуже "моя" тема :) А вже настцпне завдання буде? О-ооо, треба наздоганяти...

  ВідповістиВидалити
 7. Ух ты, какой нарядный олень)) Красиво.

  ВідповістиВидалити
 8. Какие замечательные открыточки ^^

  ВідповістиВидалити