четвер, 20 жовтня 2011 р.

Гетри і всяке різне

Prивіт усім!
у мене зараз на диво продуктивний період, коли твориться більше, ніж публікується, схрещую пальці, щоб так і тривало))) бо скрапити не легко, все-таки в мене всі моï скрап-матеріальчики і досі в ящиках в гаражі, то я регулярно туди бігаю розклеювати якийсь ящик, метикуючи на ходу "десь у мене це було, але де???". Шось знахожу, щось ні, так і живемо)))
забігла на хвилинку, що не забували, а ще запитати: може у вас є в когось штампики з повітряними кулями і ви маєте бажання поділитись відштамповками? буду дуже вдячна!!!
а поки показую вам гетри, які я звязала для своєï малечі, не натішимось ними: раз, модно в цьому сезоні, два, тепленько, можна навіть в холодну погоду платтячко одягати, три, і дуже важливо - нашого улюбленого кольору! ааа, червоний, в нас зараз все червоне, нaвiть стіни в дитячій кімнаті хочеться в червоний пофарбувати! поки що я тримаю опір... і обдумую альтернативи, як і червоного в декор добавити і зробити кімнатy спокійною. на даний момент єдина ідея - внести червоний в те, що легко знімається-міняється (покривало, рамочка на стіну, настолна лампа....) Якщо маєте ідеï, діліться)))
ну і ще наостанок...
тягне щось мене на все нове зараз, і болодоміка це теж зачепило))) хочеться мені його змінити, в значенні повністю змінити, переïхати на новий блог і все таке, але ще трохи сумніваюсь, чи варто... якщо ви самі міняли блог, чи знаєте когось, хто переïзжав, поділіться роздумами, що спонукало вас на такий крок і чи варто то зусиль починати все наново
бажаю вам гарного дня, цьом!

8 коментарів:

 1. "штампики з повітряними кулями" - вот поняла слово "штампики", а дальше гадаю, что нужно-то... ))

  ВідповістиВидалити
 2. ааа))) штампы с воздушными шарами. надо на русский переходить))))

  ВідповістиВидалити
 3. В таких моднячих гетрах доня точно не змерзне !

  ВідповістиВидалити
 4. Да, не угадала бы )
  Шаров не припомню у себя, увы :(

  ВідповістиВидалити
 5. да, некоторые слова похожи на русские, а некоторые совершенно другие))) у меня всегда вызывают улыбку вопросы за границей типа " а это разве не один и тот же язык?"))) а, нет)))
  все равно спасибо, Инна, что поинтересовалась, мне приятно))) тебе, кстати, пригодилась когда-то выигранная у меня конфетка или не все использовала?

  ВідповістиВидалити
 6. красота какая! очень стильный аксессуарчик :)

  ВідповістиВидалити
 7. млею от гетр и всяческих иных вязаных вещичек) золотые ручки)

  ВідповістиВидалити