пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

Project Life - Березень

Привіт усім

Сьогодні хочу показати вам новий розворот в мій ПЛ  - і знову надихнув мене на це блог Бумаги-Марака та їхнє завдання "Кругле фото"

Розворот мінімалістичний, і, як на мене, не дуже традиційний в загальносприйнятному баченні ПЛ - тут багато фото і практично немає таких звичних оку прикрас, проте він саме те, за що я люблю ПЛ : збережені фото та історія з мінімальними затратами часу та зусиль)))) Зараз це для мене особливо важливо - я дуже занята на роботі, часто їзжу у відрядження, і коли я буваю вдома, мені більше хочеться проводити час з сімєю, аніж усамітнюватись за скрап-столом)


Фотографувала біля вікна і вже на комютері побачила. що фото засвічене, але розворот з круглим фото добре видно, так що залишаю, як є ;-)


Що ви скажете про такий розворот? У вас також бувають розвороти без прикрас чи саме процес оформлення - це найбільше задоволення в скрапі? цікаво почитати ваші думки на цю тему!

До зустрічей, Таня ;-)

7 коментарів:

 1. Чудовий розворот, а деталізовані фото краще ніж будь-які прикраси!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Діана! цілком згідна з тобою - дуже мені подобається китичка з бруньками і крокуси на фото, це набаго краще підкреслює дух розвороту ніж, скажімо, напис "Прийшла весна"!

   Видалити
 2. очень классно получилось! совсем не видно что без украшений, наверное из-за весны на фото.

  ВідповістиВидалити
 3. Отличный разворот! Весна, близкие сердцу люди, ничего не отвлекает, мне нравится. Я сама последнее время все меньше и меньше клею украшений, вчера получила фотки с пасхальной фотосессии, тоже будет разворот без украшений.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Юля! интересно будет посмотреть твой пасхальный разворот, заканчивай и показывай!

   Видалити
 4. Танюш, привет! Прямо образец экономии времени, а я не могу себя заставить оставлять развороты без украшений, наверное, поэтому и отстаю постоянно! А вообще я очень люблю развороты, где много фотографий, потому что в них ведь весь смысл! Спасибо от "Бумага-Мараки"!

  ВідповістиВидалити