понеділок, 27 серпня 2012 р.

Прогулянка в замку де Панж

Привіт!

Моя доня, як і багато дівчаток, я думаю, дуже любить принцес, і я вже давно пообіцяла ïй показати справжний замок принцеси, на щастя, таких в франціï не бракує! Так що cьогодні я до вас без скрапу, а з фоторозповіддю про наш вчорашній день - візит в шато де Панж ( Château de Pange).Цей замок  XIII cт. знаходиться недалеко від Метцу і вже більше 3х столї належить одній сімï, яка в ньому і проживає. Але сучасна аристократія відрізняється від колишньоï - вони "ділять" свій замок з народом, проводячи екскурсіï і організовуючи свята.
На одному з них ми вчора побували - надзвичайне театралізовале дійство, яке, мов машина часу, перенесло нас на кілька століть назад))))
Далі - багато фото! відтворювався один день життя замку в колишні часи...

  костюми було просто неймовірні - реальні до найменших деталей!!!!
  а це кухарі)))


 а ця дама, перевдягнена в просту дівчину, - справжня маркіза де Панж, власниця замку і господиня свята!


без реверансу - ніяк!


одна з статуй парку і сімейний герб, розміщений традиційно над головним входом в палацпісля офіційних церемоній - розваги)))

світські бесідизабави


поєдинки
і, звичайно ж, танці 


ну і я, щоб не забути, в якому столітті ми знаходимось))))такі от справи))) туди, до речі і гості запршувались в костюмах, візьмемо на замітку на наступний рік)))

11 коментарів:

 1. Танюша, як гарно! Це і моя дитяча мрія побувати в такому замку і побачити таке дійство! Клас! Дякую, що показала! Дуже захоплююче!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, Надюша! тепер ти знаєш, куди ïхати))))

   Видалити
 2. Таня, дуже гарні фото та цікава розповідь!!
  Впевнена, ви з донею обоє відчули себе принцесами:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Іра, я рада, що розповідь сподобалась! а мала моя і справді була в захваті! тільки переживала під час поєдинків, бо вони так професійно штртикали один в одного, падали і кричали "Все, я вмираю", що вона хвилювалась, аби месье справді не віддав Богу душу ;-)))

   Видалити
 3. Танюш,дуже цікаво,а фотографії просто неймовірні:)))!

  ВідповістиВидалити
 4. Як гарно!!! Дуже люблю замки і все з ними пов'язане! І як жаль, що на Україні таке багатство не шанують... Дякую за цікавий фотозвіт! А власники замку впускають відвідувачів всередину замка?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. так, Олю, згідна з тобою! пам'ятаю, була якось в Тульчині, там є старий замок Потоцьких, з фасаду - краса, а з боків і ззаду - розвалюха, і на огорожі напис "не наближатись, палац в аварійному стані". сумно... але разом з тим, на підтримку таких споруд в належному стані дуже багато коштів треба... саме тому власники цього замку і організовують платні (не дорогі) екскурсіï по замку і парку в певні дні. Коли ми були, теж можна було відвідати, але з нами були маленькі діти, то нам не порадили, бо екскурсія триває годину і там багато історичного, діткам не цікавого....

   Видалити
 5. Ухти! Щиро заздрю - це одна з мрій побувати на такому святі! Класні фото!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. )))) тут це свято щорічне, так що нотуй в свій записничок планів на майбутнє, і мрія обов'язково здійсниться!!!

   Видалити
 6. Ух!!! Яка краса!!! наче побувала в минулому столітті ))) дійсно чудово що люди вміють так цінувати свої традиції і звичаї ))
  чекаю на ваші фотки в наступному році і обов"язково в костюмах ))

  ВідповістиВидалити