понеділок, 15 лютого 2010 р.

В"язання

Сніжна і довга цьогорічна СПРАВЖНЯ зима встигла вже багатьом набриднути, а мене все ще радують сніжні кучугури за вікном і можливість покататись на санках і зробити сніговичка з донькою, а ще похизуватись в шапочці і шарфі, які я зв"язала сама. вони з альпаки, тому дуже теплі і коли нема морозу, то в них жарко, так що така зима мені дуже підходить! Я не перший раз в"яжу, але це зробила сама від початку до кінця, без підказок і допомоги зі сторони. і тому, незважаючи на те, що виріб простий, я собою задоволена :-) по гороскопу я скорпіон і дуже люблю практичні речі, які не просто приємно зробити, а ще й користуватись ними можна, і тут саме цей випадок. ну а скрап, хоч і не завжди практичний, але це моя любов, а її не вибирають!
а ще вчора я познайомилась з чудовою дівчиною Настею з блогу Настюша&Art , ми чудово провели час, і я дуже рада, що тепер у моєму місті у мене є подруга по хоббі, а то до цього часу я почувала себе і цьому плані трохи самотньою.
якщо ви теж живете в Чернівцях або поблизу, давайте знайомитись і з вами!

3 коментарі:

  1. Таня, спасибо за тёплые слова, мне тоже было приятно с тобой познакомиться. Уже с нетерпением жду нашу следующую встречу, чтобы поскрапить вместе. Ты меня вдохновила на создание странички для альбома.
    P.S.Что-что, а вязать на спицах я не умею. Молодчинка.

    ВідповістиВидалити
  2. Ах вы партизанки! А Настя вообще в подполье ушла!:))
    Таня, комплект замечательный получился,тебе очень идет!

    ВідповістиВидалити