вівторок, 25 серпня 2015 р.

Project Life - титульна сторінка 2015

Привіт-привіт!
 
та-дам, я вирішила повернутися в блог))))
 
Не знаю тільки чи надовго, а то він з першого ж посту починає мене дратувати :
 
фото, чіткі на компютері, знову ж грузяться розпливчаті сюди, гррр

Після літнього розслабону вирішила зробити собі поштовх до активного ПЛ-вання: купила нових карток і штампиків для натхнення, ножі до різака, картридж в принтер, одним словом все необхідне щоб не було більше відмазок не робити)))) І вирішила показувати його по троху вам, для мотивації теж :-)

Почну з титульної сторінки, бо тут ч/б фото, а мені хотілось взяти участь в завданні від Бумаги-Мараки.

 
А сторінка не проста, а золота))) Тому дуже важко її сфотографувати, тим більше, що у мене смуточок: поламався мій зеркальний фотоапарат, Якраз перед тим, як у відпустку їхати, еех... пішла я купила новий і що думаєте? з фабричним дефектом виявися! тепер обидва на ремонті, а я все фоторгафую на телефон (((

Трохи про сторінку: проста, як я це люблю. Чипборд гласить: наше сімейне життя. Під ним я збиралася написати плани на рік, але так як їх було багато і досить особисті, я написала більш в загальних рисах, чого хотілося б: проводити час разом, затишку і все таке... ну і спортом займатись - це вже коронне на початку року, і галочкою не відмічене, бо ще треба над цим працювати) Ще одне не відмічене галочкою - збільшення сімї, ну, тут також треба наважитись, ха-ха! Я вже давно вийшла з памперсного періоду і щось мені не дуже хочеться знов туди) Але теоретично хотілось би, так що побачимо, чи буде відмічена галочка до кінця року ))))

На сторінці один з моїх улюблених прийомів: використання однакових карток. Здається мені, це додає гармонії і класу. А під п'ятіркою не така картка, як під iншими цифрами: як лист відривного календаря, символізує плин часу... А насправді просто в коллекції, яку я використовувала, було тільки по три картки однакових дизайнів, треба було викручуватись))))

Цифри вирізані плоттером, от вже він пихтів-мучився з товстезним листом з глітером, навіть після кількох шарів прорізки довелося дорізати макетним ножиком, з такими цупкими листами, я думаю, станки для вирубки з ножами справляються краще)

Поки що все, якщо хтось тут є, буду рада почитати))))

До скорих зустрічей!

8 коментарів:

 1. Танічка, початок прекрасний, такий сяючий)) І список мені подобається, особливо один з пунктів)) Ми вже з таким пунктом справилися)) і мені здається, що легше наважитися, коли "памперсний"період не відтягнено. Але в будь якому разі це ЩАСТЯ!!!
  А я свій ПЛ не знаю коли і як буду продовжувати...але ж так хочеться!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, Юлечка! Щастя, то точно, бігає вон моє щастя по хаті і клянчить котика :-) Ще й так доведеться збільшувати сім'ю)))) і таки певно легше не виходячи з памперсного періоду, але він, як і безсонні ночі, зубчики і все таке в мене двано позаду, так що починай все спочатку) А тебе вітаю з Ульянкою, хай росте здоровенька! і ПЛ не закидай, зараз в тебе все саме цікаве ;-)

  ВідповістиВидалити
 3. Таня, шикарная титульная страничка, ах это золото, оно сводит меня с ума)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Аня! да, я тоже от золота без ума, оно у меня "лентой" через весь 2015 тянется, и никак не надоедает))))

   Видалити
 4. Чудова сторінка, аж відчувся дух Нового Року та Різдва. Таня, обов'язково продовжуй показувати свій ПЛ!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Идеальная титульная страничка! Очень стильно и ничего лишнего!..)) Классная идея с планами на год!..))

   Видалити
  2. Дякую, дівчата! постараюсь показувати)
   идеальная? Ого, спасибо, мне очень приятно, что страничка понравилась !

   Видалити
 5. oh qu'elle était chouette cette page de garde 2015! une idée à garder dans un coin de tête :)

  ВідповістиВидалити